Radek Hrnčíř

Nečekaně nás zasáhla zpráva o úmrtí Radka Hrnčíře. Zemřel velmi mladý. Měli jsme to štěstí, že jsme mohli s ním alespoň krátkou dobu spolupracovat. Byl přátelský a kreativní, hodně nám pomohl. Vyjadřujeme hlubokou soustrast rodině a blízkým. — Ostrováci.cz


 

Radek Hrnčíř 20 let, Ostrov, podnikatel, nezávislý kandidát

Radek HrnčířNarodil se v Karlových Varech, žil na „Růžáku“, v Mezirolí a všude možně jinde, až se nakonec v roce 1998 usídlil v Ostrově, kde se mu zalíbilo a setrvává zde dodnes. Je absolventem ostrovského gymnázia a rok studoval také na Německém gymnáziu ve městě Wunsiedel.

Od roku 2012 má vlastní grafické studio Tony Montano Design, které se postupně rozšířilo na studio nabízející kompletní reklamní služby od tvorby logotyp, webových stránek až po vyvíjení rozsáhlých projektů a vedení kompletních marketingových strategií. Do portfolia firem, se kterými jeho studio spolupracuje, patří například Léčebné Lázně Jáchymov a. s. nebo CAR POINT Karlovy Vary s. r. o.

Mezi jeho další podnikatelské činnosti patří například internetový magazín Scribbler, který začal publikovat své články od léta roku 2013 a dnes má jíž přes 150 000 návštěvníků měsíčně.

Mezi jeho zájmy patří automobily, elektronika, dobré jídlo, pití a shisha, box, vaření a politické dění.

Radek Hrnčíř  Radek Hrnčíř

Kompletní kandidátku naleznete ZDE

Štítky: