Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kontaktujte nás e-mailem  mpolednicek@seznam.cz nebo telefonicky +420 602 289 687

Jsme tu stále s Vámi, pro Vás a chystáme se do komunálních voleb 2022.

Kdo jsme a co chceme?

  • Jsme tým lidí různého věku, pohlaví, názorů a životních zkušeností, ale i vyznání a politických preferencí. Náš tým se mění, schopnost svobodně diskutovat, respektovat různé názory a vidět město Ostrov v pozitivních barvách a rozvoji zůstává.
  • Jsme regionální i ostrovští patrioti. Máme společný zájem na dobré budoucnosti města. Plně si uvědomujeme, že trvale udržitelný rozvoj města musí být v souladu s přírodou, a že ekologie není jen moderní téma, ale nutná podmínka pro přežití budoucích generací.
  • Klademe důraz na tradiční hodnoty jako je ochrana rodiny, slušnost, osobní zodpovědnost, dodržování daného slova, rozvíjení a ochranu kulturního odkazu.
  • Usilujeme o otevřenou, vstřícnou a profesionální veřejnou správu. Poskytování dobrých služeb a tzv. proklientský přístup musíme najít i na úřadě, který je placený z peněz daňových poplatníků.
  • Solidarita může být pro někoho zbytečná, pro nás je samozřejmostí v dobrých i zlých časech. Sociální oblast pro nás není téma, které bychom řešili až na sklonku života. Každý se můžeme nečekaně ocitnout ve svízelné situaci, mimo svou vlast, hmotné nouzi nebo jako tělesně postižený.
  • Jako občané České republiky hájíme demokracii a hodnoty společné Evropy, kterou nevnímáme jen jako zdroj dotačních prostředků. V jednotě je síla a jedině ve společenství podobně smýšlejících lidí a zemí obstojíme proti nejrůznějším krizím, či případné agresi nepřítele.
  • Našich cílů chceme dosáhnout spoluprací s demokraticky smýšlejícími partnery v městě. Otevřeně deklarujeme, že nemáme v úmyslu spojovat síly se stranami jako KSČM a SPD. Věříme, že vyhraje zdravý rozum a přátelství!

Čtyři roky nestačí, a proto jdeme do voleb 2022

  • Jsme hrdí na to, kolik práce se nám společně s našimi koaličními partnery za uplynulé čtyři roky podařilo udělat. Čtyři roky ale nestačí, a proto budeme usilovat o úspěch ve volbách 2022. Rádi bychom pokračovali v rozdělané práci, dokončili rozpracované projekty, které budou sloužit občanům Ostrova.  
  • Naše časová osa míří dál než jen do konce volebního období. Za našimi sliby stojí skutky a stoprocentní nasazení na úřadě. Nehrajeme si na líbivou politiku. Co nemůžeme splnit, neslibujeme. Byl by to podvod na voličích.  

Více konkrétních informací se dozvíte z našeho volebního programu pro období 2022 – 2023.

Sdružení nezávislých kandidátů s podporou TOP09 a KDU-ČSL

Rychlá volba

Ostrováci.cz © 2022

Minimum 4 characters