Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kontaktujte nás e-mailem  mpolednicek@seznam.cz nebo telefonicky +420 602 289 687

Největší podporou jsou pro nás vaše hlasy v samotných volbách. Oceníme ale také, pokud nám pomůžete přesvědčit své známé i ostatní voliče z Ostrova.

Umístěním reklamy

Venkovní reklama je nejstarší formou propagace a prostě funguje. Ne náhodou se i Ostrov zahaluje do řady větších či menších reklamních ploch. Celkově to není moc pěkné, ale buďte v klidu. Nejdéle týden po volbách to bude pryč. Pokud nám chcete pomoci a máte místo, kam by se vešla naše reklamní plachta, dejte mi prosím co nejrychleji vědět na tel. 602 289 687.

Zakoupením a nošením trička

Stejně jako při minulých volbách máme nejen pro naše kandidáty, ale také pro příznivce a podporovatele trička s reliéfem významných staveb našeho města. Jsou k dispozici ve velikosti S, M, L a XL. V případě vašeho zájmu ji jej můžete zakoupit za 200 Kč v prodejně Ovoce a Zelenina u p. Daškové na Mírovém náměstí.

Osobní pomocí

V rámci volební kampaně připravujeme různé akce, při kterých oceníme vaši osobní pomoc. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte elektronicky pomocí webového formuláře ZDE nebo telefonicky na tel. 602 289 687

Podporou na sociálních sítích

Vedle tohoto webu prezentujeme naše názory a priority na FB stránkách. Pokud Vás naše názory zaujmou, můžete naše články označit, že se Vám líbí, případně je sdílet pro Vaše přátele.

Finančním darem

Nejjednodušší způsob, jak zaslat dar na podporu sdružení Ostrováci.cz je kliknout na níže uvedený odkaz a vyplnit formulář. Sekretariát strany připraví darovací smlouvu, kterou Vám obratem zašle na zadanou emailovou adresu.

Sdružení nezávislých kandidátů s podporou TOP09 a KDU-ČSL

Rychlá volba

Ostrováci.cz © 2022

Minimum 4 characters