Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Těším se na komunikaci s vámi v roce 2022

V našem volebním programu jsme slibovali modernizaci a zefektivnění komunikace s občany města Ostrova. Myslíte, že se nám to podařilo?

Od okamžiku, kdy jsme poprvé pro komunikaci s občany spustili mobilní aplikaci Česká obec, uplynuly dva roky. Tehdy šlo o pokrok, který nám umožnil zasílat přímo do mobilních zařízení občanů aktuální informace o dění v Ostrově. Přes počáteční nedostatky se nám podařilo dosáhnout toho, že si aplikaci nainstalovalo více jak cca 2 000 obyvatel města.

Českou obec nahradí Hlášení rozhlasu

Pokrok ale nejde zastavit a původní řešení mělo i řadu nedostatků, a tak jsme se rozhodli o změnu aplikace za Hlášení rozhlasu. Tato aplikace je modernější a přináší nám řadu nových funkcí a vylepšení, které vzájemnou komunikaci výrazně usnadní. V první řadě bude daleko pohodlnější využití funkce hlášení závad, která bude nově obsahovat možnost požádat o zpětnou vazbu „jak byl podnět vyřešen“.

Mezi další výhody patří možnost anket a v neposlední řadě rozesílání e-mailů a SMS těm, kteří nemají tzv. chytrý telefon. Instalace a použití aplikace není složité. Vlastní aplikaci najdete v Google nebo Apple Store pod názvem Hlášení rozhlasu. Nainstalujete ji obvyklým způsobem, najdete Ostrov a zaregistrujete se pomocí jména hesla. Zaregistrovat se můžete také na webu www.rozhlas.ostrov.cz

Zůstaňme v kontaktu i klasicky

Pokud čtete tento článek a patříte mezi ty, kteří zrovna neholdují  moderním prvkům komunikační technologie a různým aplikacím nebo sociálním sítím. Slibuji, že nebudeme opomíjet v komunikaci s občany ani klasickou formu – třeba na tomto webu ostrovaci.cz nebo tištěném Ostrovském měsíčníku. I nadále se zde budete dozvídat všechny podstatné informace o tom, co se v našem městě děje a chystá. 

Všem obyvatelům našeho krásného města Ostrova přeji hodně úspěchů, radosti ale především pevné zdraví!

Marek Poledníček
místostarosta města Ostrova

Sdružení nezávislých kandidátů s podporou TOP09 a KDU-ČSL

Rychlá volba

Ostrováci.cz © 2022

Minimum 4 characters