Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kontaktujte nás e-mailem  mpolednicek@seznam.cz nebo telefonicky +420 602 289 687

Podporujeme rozumnou dohodu s firmou OXES

Ostrov

Na pořad jednání se opět dostalo řešení stagnujícího projektu bytové výstavby firmy OXES mezi Penny Markety v Ostrově.

Tento prostor je pro nás dlouhodobě strategický. V první řadě je zde relativně velký prostor pro bytovou výstavbu – takřka uprostřed města. Kromě toho, že je zde velký potenciál bytové výstavby, tak je to místo, ve kterém by mohlo dojít ke kvalitnímu architektonickému propojení starého nového města.

Další informace a postřehy u jednání pracovního zastupitelstva najdete v článku v Karlovarském deníku ze dne 24. 2. 2015 >>> ZDE

Zastupitelé za Ostrováci.cz podporují dohodu s firmou OXES, čímž získání některých pozemků za přiměřenou cenu do vlastnictví města. Do budoucna budeme usilovat o to, aby případná výstavba byla pod supervizí nebo dokonce v režii města Ostrova. Je důležité, aby architektonické a urbanistické řešení splnilo oprávnění požadavky. Navíc pokud bude město Ostrov vystupovat v pozici investora, projekt se výrazně zlevní, protože město nemá potřebu v této akci generovat zisk.

Uvědomujeme si, že naše odpovědnost sahá daleko za období, na které jste nás zvolili. Proto je naše rozhodnutí zejména v této oblasti tak důležité.

Ing. Marek Poledníček
Ostrováci.cz

Více informací o projektu OXES najdete >>> ZDE

 

Sdružení nezávislých kandidátů s podporou TOP09 a KDU-ČSL

Rychlá volba

Ostrováci.cz © 2022

Minimum 4 characters