Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kontaktujte nás e-mailem  mpolednicek@seznam.cz nebo telefonicky +420 602 289 687

Podpoříme workout v Ostrově

Město v minulosti již postavilo a pro budoucnost připravuje výstavbu nejrůznějších sportovních zařízení ve městě. Již několik let se těšíme ze zimního stadionu, opravila se fotbalová hřiště, rozpracované jsou projekty na víceúčelovou halu, atletický stadion a v šuplíku leží studie na malé „aquacentrum“ na místě současného koupaliště.

S velkou pravděpodobností bychom dříve nebo později byli schopni sehnat na vše peníze, ale nesmíme zapomenout na na dvě věci. Za prvé je nutné dobře rozmyslet, komu všemu mají nová sportoviště sloužit. Je nutné je postavit tak chytře, aby sportoviště splnila všechna očekávání nejen dnes, ale také v budoucnosti. Neméně důležitým hlediskem je budoucí ekonomická náročnost. A nejde jen o topení a elektřinu, ale také náklady na provoz a průběžnou údržbu.

181Naši jednoznačnou podporu má investice do workoutového hřiště. Pokud jste se s tímto termínem ještě nesetkali, jde o cvičení výhradně ve venkovním prostředí pomocí různých cviků – kalisteniky, v překladu cvičení s vlastní tělesnou vahou. Tento styl tréninku je známý tisíce let, základy najdeme v řecko-římské gymnastice, nejvíce však kalisteniku proslavili herci připravující se na role spartských bojovníků ve filmu 300: Bitva u Thermopyl. Náklady na takového hřiště se pohybují kolem 300 tis. V Ostrově již působí poměrně rozsáhlá skupina, která se tomuto sportu věnuje a jsem přesvědčen, že si takové hřiště zaslouží.

Ing. Marek Poledníček
zastupitel

>>> Co chceme?
>>> Náš tým
>>> Náš program

Ostrováci.cz- sdružení nezávislých kandidátů a KDU-ČSLmich

Byla bych moc ráda, kdyby v Ostrově vzniklo workoutové hřiště. Mládežby se měla kde scházet a trávit čas zdravým způsobem. Děkuji Ostrovákům, jste jedničky.   —  Michaela Lišková 

Více >

SebeRevolta Workout – Ostrov

https://www.facebook.com/pages/Street-workout-Warriors-Ostrov

 

Sdružení nezávislých kandidátů s podporou TOP09 a KDU-ČSL

Rychlá volba

Ostrováci.cz © 2022

Minimum 4 characters