Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bazénem modernizace koupaliště nekončí

Nový bazén a vodní atrakce

Cílem rekonstrukce velkého bazénu nebylo jen vyměnit dožilou okachlíkovanou vanu za nerezovou, ale dopřát návštěvníkům koupaliště bazén, který odpovídá současným trendům nejen v Česku, ale i ve světě. Pro jsme najali specialistu na výstavbu bazénů a výsledkem je právě takový bazén, který jsme právě dokončili. Bazénová vana je rozdělena na tři zóny. V té plavecké jsou tři dráhy o délce 25 m oddělené bariérou od tzv. relaxační zóny. Zde vedle masážních lehátek naleznete masážní trysky, gejzír a další překvapení. Omladina nejvíce ocení zbrusu nový tobogan, skluzavku, sítě, lekníny a houpací válec. Nabízím několik fotek, ale vše oceníte až po osobní návštěvě.

Zázemím, sauna a wellness

Malými bazénky a velkým bazénem naše práce ale zdaleka nekončí. Před dokončením je projektová dokumentace na zcela nové zázemí koupaliště se saunovým světem a wellness. Těšit se zde můžete na několik saun, venkovní ochlazovací bazének, kneipův chodníček a relaxační bazény. Podrobnosti zatím neprozradíme, jen to, že milovníci saunování budou moci toto nové centrum využívat po celý rok.

Celý projekt koupaliště počítá s maximálním využitím sluneční energie a hospodaření s dešťovou i bazénovou vodou. Zahájení stavby předpokládáme na začátku roku 2023.

Ing. Marek Poledníček
místostarosta Ostrova

Sdružení nezávislých kandidátů s podporou TOP09 a KDU-ČSL

Rychlá volba

Ostrováci.cz © 2022

Minimum 4 characters