Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jak dál…

V posledních dnech a týdnech se velká pozornost věnovala odvolání a volbě nového vedení města Ostrova. Nyní je čas, abychom se zaměřili na budoucnost. Priority zastupitelů za sdružení Ostrováci.cz definuje volební program, který najdete na těchto stránkách. Několik bodů, které se nám doposud nepodařilo prosadit, jsme vložili do programového prohlášení nové rady města. Podporujeme všechny body programového prohlášení, ale následující body vycházejí přímo ze zmíněného volebního programu.

  • V první řadě bychom rádi navrhli novou obecně závaznou vyhlášku o hazardu, která by měla sjednotit pravidla pro všechny typy hazardu ve městě. Měla by ukončit nonstop provoz heren a měla by vést k ukončení provozu herny v Májové ulici.
  • Chceme zasáhnout do projektu autobusového nádraží na Mírovém náměstí tak, aby nebyl narušen chrakter centra města. Podrobnosti představíme v blízké době na těchto stránkách.
  • Jsme přesvědčeni o tom, že naše město má jistý potenciál pro rozvoj cestovního ruchu. Do historických objektů bylo investováno více jak 700 mil. Kč.  Nyní je nutné rozjet  profesionální marketing v oblasti cestovního ruchu a přivést do Ostrova turisty. S tímto bodem souvisí také rozumné využití objektu Myslivna.
  • V neposlední řadě jsme přesvědčeni o tom, že město má mít dostatek nájemních bytů pro vlastní občany. Z tohoto důvodu nepodpoříme další prodej městských bytů

Jeho kompletní znění najdete na webových stránkách města Ostrova >>> ZDE.

Ing. Marek Poledníček
zastupitel za Ostrováci.cz

Sdružení nezávislých kandidátů s podporou TOP09 a KDU-ČSL

Rychlá volba

Ostrováci.cz © 2022

Minimum 4 characters