Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Život na zámku aneb začínáme

V okamžiku zveřejnění toho příspěvku uteklo něco málo přes měsíc od zvolení nového vedení našeho města. Dost na to, abych se jako místostarosta seznámil s mimořádně reprezentativním prostředím zámku, ale ještě málo, abych mohl prezentovat konkrétními výsledky.

Nicméně kus práce za sebou už máme. Proběhla dvě zasedání rady města a jedno zastupitelstvo (Unesení ZDE). Velmi oceňuji jeho věcný průběh, který dává naději, že nás čeká klidné a tvůrčí období. Kromě běžné agendy jsme s koaličními partnery připravili návrh programového prohlášení, který bychom hned po Novém roce rádi projednali také s ostatními zastupiteli. Měl by tak vzniknout akční plán nejen na nejbližší čtyři roky. Hned, jak bude projednán a schválen, zveřejníme ho mj. na těchto stránkách. Můžete se těšit, že se v něm objeví většina programových priorit všech kandidujících stran.

V průběhu ledna představíme nový koncept komunikace s využitím mobilní aplikace a profesionálního přístupu k webu a sociálním sítím. Materiály na lednové zastupitelstvo již budeme v předstihu publikovat na webu města.

V tuto chvíli vám všem děkuji za podporu v uplynulém „osmičkovém“ roce, který byl pro nás úspěšný. Jsem přesvědčen, že mnoho pozitivního přinese také vám, a to nejen našim příznivcům, ale všem občanům Ostrova. Do nového roku vám všem přeji hodně radosti a zdraví.

 

S úctou
Ing. Marek Poledníček, místostarosta

Sdružení nezávislých kandidátů s podporou TOP09 a KDU-ČSL

Rychlá volba

Ostrováci.cz © 2022

Minimum 4 characters